Yggdrasil išleidžia naują žaidimą “Valley of the Gods 2”

Įžymusis kazino lošimo automatų žaidimų kūrėjas Yggdrasil Gaming Ltd išleido ilgai lauktą naujieną “Valley of the Gods 2”. Klasikinis žaidimas egiptiečių tematika, kuris buvo labai populiarus žaidėjų tarpe, todėl pratęsimo sukūrimas buvo savaime suprantamas. 

Tarp siūlomų naujienų- šalia įprastinės žaidimo mechanikos siūlomi žaidimai naujokams ir labiau pažengusiems. Taip pat suteikiama galimybė surinkti Laukinių kolekciją taip gaunant prizus.

Kintantis ritės žaidimų automatas siūlo net iki 20 160 būdų laimėti, kurie taip pat suteikia galimybę gauti papildomus persukimus išlaisvinant baltąjį skarabėjų. Pagrindinis iššūkis žaidėjams – sunaikinti kuo daugiau skarabėjų simbolių blokatorių. Jei žaidėjui pavyksta, tada suaktyvinamos papildomos funkcijos, tokios kaip “Laukinės ritės”, “Laimėjimo Daugikliai” bei “Papildomi gyvenimai”.

Ekspertų nuomone šis žaidimas tapo tikra klasika, dėl savo paprasto, tačiau gilaus žaidimo bei suteikiamų jaudinančių potyrių. Tęsinyje yra viskas, kas taip patiko žaidimo gerbėjams ir pateikiama dar daugiau. Jame pilna modifikatorių, kurie gali bet kokį sukimą paversti didžiuliu laimėjimu, kuris gali viršyti gerbėjo statymą net 5 481 kartus.