lošimo automatai

5 populiariausi lošimo automatai Lietuvoje

Kiekvienais metais žaidimų kūrėjai varžosi dėl geriausių žaidimų titulo. Jie eksperimentuoja su dar nematytomis funkcijomis ir iš naujo atranda klasikines lošimų automatų temas. 

Lietuvos žaidėjai yra gana išrankūs, kaip ir visos planetos azartiški lošėjai, nes dabar siūlomas tikrai didelis lošimų automatų pasirinkimas. 

Pateikiame Jums 5 populiariausius lošimų automatus Lietuvoje.

Starburst

Tai yra klasikinis NetEnt lošimų automatas kuris jau daugelį metų yra topų viršūnėse ir nesunku suprasti kodėl. Juk tai saldainių rojus, tuo pačiu labai spalvingas ir linksmas! Siūlomos 5 ritės,  tris eilutės su dešimčia laimėjimo linijų, kurios apmokamos abiem būdais. Žaidimas pritaikytas visiems mobiliems įrenginiams. Be problemų galite naudoti Android ir iOS. Išleistas 2012 metais, bet vis dar yra vienas populiariausių. Puiki grafika ir animacija, siūlomos papildomos funkcijos. 

Mega Moolah

Tai labai populiarus 10 milijonų eurų jackpot, susidedantis iš mini, mažo, didelio ir mega jackpoto. Vienas iš didžiausius apdovanojimus siūlantis žaidimų automatas pasaulyje – tiksliau jis įrašytas gineso rekordų knygoje kaip suteikęs didžiausią apdovanojimą, kuris išsilaiko iki šių dienų. Vienas iš Microgaming kūrinių, atnešantis lošėjams didžiausius pinigus jei sėkmė yra jų pusėje.

Book of Ra

Šis žaidimų automatas yra vienas populiariausių pasaulyje, kuris nukelia mus į paslaptingą Egipto pasaulį. Galite pasinerti į Egipto mistiką, pamatyti sfinksus ir piramides bei parsinešti dalį karalystės lobių į savo namus. Pirmoji Novomatic sukurta žaidimo versija pasirodė dar 2005 metais  ir vis kuriamos naujos versijos. Populiarumą tarp lošėjų šis žaidimas įgijo dėl savo novatoriškų funkcijų.

Gonzo’s Quest 

Prisijunkite prie Gonzo – mylimiausio konkistadoro lobių paieškoje keliaudami po naująjį pasaulį. Vienas iš geriausių NetEnt nuotykių žaidimų ir daugelį metų buvo vienas iš mėgstamiausių. Žaidimas turi net 96 procentų RTP, 5 būgnus, 3 eilutes ir 20 laimėjimo eilučių.

Sunrise Reels

Britų Realistic games kūrinys. Klasikinis žaidimų automatas su 3 būgnais, 5 laimėjimo linijomis, o veiksmas vyksta gaiviame saulėtekio fone. Siūlomas nuostabus fonas, su klasikiniu arkos stiliaus išdėstymu sukuriantis ypatingą atmosferą. Turėtų ypač patikti meno gerbėjams, vertinantiems puikaus kūrėjo sukurtą žaidimo automatą. 

Aptarėme trumpai tik pačius populiariausius Lietuvoje, o jų yra daug daugiau. Verta išbandyti šiuos žaidimus nes daugelį jų galima pažaisti nemokamai, kad suprasti jų veikimą ir pajusti žaidimo atmosferą. Pabandykite ir Jūs pajusti tai, dėl ko daugelis žaidėjų renkasi būtent šiuos žaidimus.

Parašykite komentarą