Geriausios Pokerio strategijos

Kazino lošimai labai populiarūs pasaulyje ir daugelis lošėjų visą gyvenimą bando išlošti kuo didesnes sumas bei pajusti azarto adrenaliną. Tačiau norint išlošti būtina naudoti tam tikrą pasirinktą strategiją. Taip ypač svarbu pokerio žaidime. Pokeris tai daug įgūdžių reikalaujantis kortų žaidimas, kurio tikslas konkretaus kortų dalinimo metu laimėti esamus pinigus bendrai sudėtame banke. Čia kiekvieno atskiro dalinimo metu laimėtoju tampa lošėjas su didžiausiu statymu arba jei būna vienodi statymai, laimi turintis geresnę kortų kombinaciją.

 Mūsų siūlomos geriausios strategijos skirtos pažengusiems – supažindinsime su Texas Holdem strategijos pagrindais.

Jei tik pradedate lošimą pokeryje, šios strategijos pagelbės Jums sutaupyti daug laiko.

 Žinokite savo poziciją

Geriausia pozicija Texas Holdem yra “ant mygtuko”. Šioje pozicijoje Jūs esate paskutinis, kuris atlieka veiksmą ir Jūs žinote kiek žaidėjų vis dar žaidime ir galite priimti gerai apgalvotą sprendimą kiek statyti.

Blogiausia pozicija yra privalomasis mažas statymas. Šiuo atveju Jums reikia atlikti veiksmą pirmam, kartais galite išlošti šioje vietoje veikdami agresyviai, tačiau daug geriau yra veikti paskutiniam. 

Be to atkreipkite dėmesį kiek žaidėjų vis dar liko prie stalo. Sumažejus žaidėjų skaičiui keliais, sumažėja konkurencija, tačiau likus porai žaidėjų Jums teks dažniausi statyti ir būti agresyvesniems.

Susikoncentruokite į kitus žaidėjus

Dažnai gali būti sunku susikoncentruoti į kitus žaidėjus kai galvojate apie savo žaidimą. Bet Jums būtina žinoti kiek kiti žaidėjai turi žetonų (bent apytiksliai), kokias kortas jie gali turėti ir kokias kortas jie gali gauti dalinime.

Stenkitės stebėti jų elgesį. Visai neblogai žinoti kurie iš jų blefuoja, o kurie žaidžia įsitempę. Jei žaidėjas niekada nestatydavo daugiau 10 dolerių, o dabar staiga stato 50 dolerių, Jūs turėtumėte sunerimti. Tai reiškia, jog žaidėjas turi kažką rimto.

Jei žaidėjas daug pralaimi ir vėl grįžta su dideliais statymais, reiškia jis veikia padrikai ir Jūs galite tuo pasinaudoti.

Nebijokite pasitraukti

Kartais naujokams būna sunku pasitraukti iš žaidimo, nes daugelis galvoja, aš jau stačiau pinigus į bendrą taupyklę, gal dar verta pasilikti ir žiūrėti aks nutiks. Bet tokiu atveju Jūs galite be reikalo iššvaistyti savo žetonus. 

Žaiskite sumaniai antrajame vertime kai atverčiama ketvirta bendra korta bei verčiant penktąją

Atliekant šiuos veiksmus Jums geriau seksis atverčiant ketvirtąją bendrą kortą (Turn) bei penktąja (River):

  • Jums reikia dar vienos kortos, todėl stenkitės kiek galima pigiau gauti penktąją (river);
  • Jei Jūs manote, jei turite geriausią įmanomą ketvirtąją kortą (Turn), priverskite priešininkus sumokėti kuo brangiau, kad ją pamatytų;
  • Jei bendros kortos apima porą, atminkite,jog galite būti prieš pilnus namus (Full house);
  • Jei stalas rodo tris tos pačios poros kortas, saugokitės priešininko Flush.

Po penktosios kortos (river), Jūs priimate sprendimą ką daryti – tai turi būti nuspręsta atsižvelgiant į realią kortų vertę, Jūs neturite galimybių pagerinti savo padėties. Jei manote, jog priešininkas turi geresnes kortas, tada čia jau nebėra prasmės blefuoti. 

Šiame žaidime labai svarbu praktika, todėl verta visas naujas žinias pritaikyti praktikoje, kad dar geriau įsidemėtumėte taisykles bei suprastume savo priešininkų psichologiją. Kartais laimėjimai slypi smulkiose detalėse ir ramiame lošime. Lošimas vyksta vėl ir vėl, dalinama nauja partija, kuri suteikia Jums naują šansą išbandyti savo strategiją ir pritaikyti žinias. Pabandykite dar kartą, tik įvertinkite savo turimas kortas ir išlikite ramūs, kad ir kas nutiktų.