- Vardas
- Slaptažodis
Prisijungti

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

2014-05-08 23:18:28
Vedini profesoriaus Tado Ivanausko pavyzdžio

Vedini profesoriaus Tado Ivanausko pavyzdžio

PLAČIAU ...

2014-05-08 23:16:18
Gamtos ir miesto sintezė

Gegužės 14 d. 20.00 val. prie…

PLAČIAU ...

MOKYMAI | RADIJAS | APIE PROJEKTĄ | MEMORANDUMAS | APIE MUS | DUK | KONTAKTAI |

Robertas Jomantas


 

Dieveniškių istorinio regioninio parko direktorius

Riteris – pasiaukojantis, kilniaširdis ir taurus. Puoselėjant bei saugant gamtą labai reikia tokių žmonių bei savybių, ir jų nestokoja Dieveniškių istorinio regioninio parko direktorius Robertas Jomantas. Jis parkui vadovauja nuo 1994 m.

R.Jomanto darbas aplinkos formavimo ir apsaugos srityje įvertintas LR Aplinkos apsaugos ministerijos, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos, Kultūros vertybių apsaugos departamento padėkomis („Už kultūros paveldo populiarinimą“, „Už kruopštų ir sąžiningą darbą saugant ir tvarkant Dieveniškių istorinio regioninio parko gamtos ir kultūros paveldo vertybes“ ir kt.), o 2007 m. – LR Prezidento padėka „Už ilgametį darbą ir pastangas Lietuvos gamtai saugoti ir puoselėti“.

Dieveniškių istorinis regioninis parkas – erdvė, kur profesionaliai saugoma natūrali gamta, puoselėjama archaiška aplinka.

 „Gamtos, – sako Robertas Jomantas, – pažinti neįmanoma. Nes ji kinta ir atsinaujina, stebina ir moko. Bet galima ją stebėti ir ja žavėtis, pajausti jos tikrumą.“

Į lankytojų klausimus kada ir kaip geriau į parką užsukti, vadovas atsako: „Užsukti pas mus negalima. Pas mus reikia atvažiuoti ir neskubant viską pamatyti!”Keliauk kitaip - visos teisės saugomos.
Projektą „Kompleksinė visuomenės informavimo ir švietimo apie saugomų
teritorijų svarbą bei aplinkai palankų gyvenimo būdą programa
"Keliaukime kitaip!" finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m.
Sanglaudos skatinimo veiksmų programą
Tel. +370 620 46510, el. p. info@keliaukkitaip.lt