- Vardas
- Slaptažodis
Prisijungti

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

2014-05-08 23:18:28
Vedini profesoriaus Tado Ivanausko pavyzdžio

Vedini profesoriaus Tado Ivanausko pavyzdžio

PLAČIAU ...

2014-05-08 23:16:18
Gamtos ir miesto sintezė

Gegužės 14 d. 20.00 val. prie…

PLAČIAU ...

MOKYMAI | RADIJAS | APIE PROJEKTĄ | MEMORANDUMAS | APIE MUS | DUK | KONTAKTAI |

Pažintis su Aukštaitija


Kviečiame į žygį pėsčiomis „Ekspedicija Aukštaitija I“, kuris vyks Krekenavos regioniniame parke.

VšĮ „Darom komanda Kaune“ puikiai visiems žinoma, kaip pavasarinės tvarkymosi akcijos „Darom“ organizatorė Kauno regione. Paskutinius kelerius metus komanda rengia ne tik tvarkymosi akciją, bet ir kviečia kauniečius bei draugus iš kitų Lietuvos miestų laisvalaikį praleisti gamtoje.

Iki šio rudens surengėme keturis ciklo „Ekspedicija Dzūkija“ pažintinius žygius Dzūkijoje. Keliaudami pėsčiomis aplankėme Nemuno kilpų regioninį parką, Veisiejų regioninį parką, Dzūkijos nacionalinį parką bei Čepkelių gamtinį rezervatą, susipažinome su Marcinkonių kaimo gyvenimo ypatumais, žygių metu vaišinomės dzūkišku maistu. Į savo keliavimo pėsčiomis maršrutus dažnai įtraukiame ir plaukimus baidarėmis, tad su Dzūkija susipažinome ir žvelgdami iš vandens pusės – plaukėme Grūdos, Versekos, Šalčios, Visinčios bei Spenglos upėmis.

Dabar „Darom komanda Kaune“ keliasi į kitą Lietuvos regioną – Aukštaitiją. Pirmoji mūsų pažintis su šiuo kraštu įvyks jau spalio mėnesį, lankysimės Krekenavos regioniniame parke. Per dvi dienas žygeiviai įveiks daugiau nei 50 km. atkarpą, aplankys įdomiausius Krekenavos regioninio parko objektus, nakvos gamtoje – palapinėse, ir šitaip pradės ciklo „Ekspedicija Aukštaitija“ žygius.

Norėdami pasidalinti savo patirtimi bei kitiems parodyti kiek daug nuotykių galima patirti šiek tiek pabėgus nuo miesto šurmulio kviečiame jus į pažintį su Aukštaitija. Daugiau informacijos galite rasti čiaKeliauk kitaip - visos teisės saugomos.
Projektą „Kompleksinė visuomenės informavimo ir švietimo apie saugomų
teritorijų svarbą bei aplinkai palankų gyvenimo būdą programa
"Keliaukime kitaip!" finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m.
Sanglaudos skatinimo veiksmų programą
Tel. +370 620 46510, el. p. info@keliaukkitaip.lt